Ne Dertler Var! 9 Çocuğu Olan İzzet Yıldızhan: ‘Misafirliklere Gidemiyorum’

Çocukları ile ilgili yaptığı açıklamalarla sıklıkla gündeme gelen ve 9 çocuğu olan şakıcı İzzet Yıldızhan, kalabalık bir aileye sahip olduğu için misafirliklere gidemediğini dile getirdi. 

9 çocuğu olan şarkıcı İzzet Yıldızhan’ın misafirliğe gidemediğini duyanlar ‘ne dertler varmış’ demekten geri duramadı.

Flört dönemine karşı olduğunu sıkça dile getiren İzzet Yıldızhan, kızlarının görücü usulüyle evlenebileceğini söylemesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Yıldızhan, bu sefer de kalabalık bir aile olmalarından dem vurdu.

İki kız, yedi de erkek babası olan ve 15 çocuklu bir ailede büyüyen Yıldızhan, yılbaşında ailesiyle olacağını söyleyerek, “Kalabalığız. Misafirliğe çağırıyorlar, ’40 kişiyiz nasıl geleceğiz?’ diyorum. Aslında 40 kişi de kabul ederler ama ben istemiyorum. İzmir’deki kendi otelimizin balo salonunda olacağız” dedi.

Son olarak meslektaşı olan Aleyna Tilki hakkında çıkan haberlere ilişkin konuşan Yıldızhan, “Kesinlikle doğru… Bizim camia çok enteresan. Büyük balık, küçük balığı yutmaya çalışıyor. Aleyna’nın yaşı daha çok genç. Ona tavsiyem, sindirsin bunlar olacak çünkü. Altın çamura batırsan da altın altındır. Herkes yerini bulur. Benim bulduğum gibi… Burada megalomanlık yapabilirim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasdas